1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 3. Bölüm

Sol Yanım 3. Bölüm
0

Star tv’nin yeni sezon dizilerinden Sol Yanım, Perşembe akşamları yeni bölümü ile devam ediyor. Sol Yanım 3. Bölüm ile 10 Aralık Perşembe akşamı Star tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Genç oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken yeni dizi Sol Yanım dün akşam saat 20.00’de 2. bölümüyle ekrana geldi. Sol Yanım 2. bölümde neler oldu? İşte Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım 3. bölüm fragmanı.

Sol Yanım 3. Bölüm Fragmanı

Sol Yanım 2. Bölüm Özeti

Serra’nın gizemli haline tutulan Burak’ın girişimleri başarısızlıkla sonuçlandı. Burak’a yardım için kolları sıvayan Biricik’in planı ne olacak? Burak’ın Serra’ya ilgisi git gide artarken, Serra ve Selim’in zoraki ders çalışması yeni atışmaları beraberinde getiriyor.

Asena ve Selim arasındaki soğuk savaş devam ederken; Biricik’in Kutlusay Malikanesi’ne sürpriz ziyareti Asena’nın yeni planının fitilini ateşliyor. Selim’e takıntılı biçimde aşık olan Hülya’nın beklenmedik hareketiyle Selim’in okuldaki ünü tehlikeye giriyor. Serra, tüm iyi niyetiyle olaya müdahale ederken soyadının itibar kaybından korkan İhsan Kutlusay’ın öfkesi durdurulamayacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir