İyi Aile Babası 5. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi İyi Aile Babası yeni bölümü ile devam İyi Aile Babası 5. Bölüm ne zaman yayınlanacak? 31 Aralık Perşembe akşamı İyi Aile Babasıdizisinin yeni bölümü olacak mı?

Melek Baykal, Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu gibi isimlerin rol aldığı İyi Aile Babası 4. bölüm dün akşam saat 20.00’de ekrana geldi. Evde durumlar karışmıştır. Mehmet Ali ise söylediği yalanlar nedeniyle zor durumda kalır. Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığını öğrenen Aslı ve Mehmet Ali, Oğulcan’ın kopya çektiğini düşünür. Ancak durum göründüğünden farklıdır. İyi Aile Babası 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi Aile Babası 5. Bölüm 31 Aralık Perşembe akşamı yayınlanacak mı?

İyi Aile Babası 5. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

İyi Aile Babası 4. Bölüm Özeti

24 Aralık 2020 Perşembe akşamı yayınlanan İyi Aile Babası 4. Bölümünde Pamuk Ailesi’nde yeni olaylar ve kaoslar yaşanıyor!

Mehmet Ali, sorunsuz bir ‘Halı Saha’ gününe uyanır ancak gelen haberle tüm keyfi bozulmaya başlar. Oğulcan’ın bir sınavdan yüz aldığını öğrenen Aslı ve Mehmet Ali, Oğulcan’ın kopya çektiğini düşünür. Gerçekte ise Oğulcan, yeni keşfettiği ‘kız’larla hoş olmayan bir deneyim yaşamış, bunu evden gizli tutmaya çalışır. Rıfkı, Ayfer’i tedavisi için kliniğe götürme fırsatını yakalar ama kullanamaz. En azından artık kendi başına ayakta durabilmesi gerektiğini öğreniyor.

Mehmet Ali’nin halı saha için hazırladığı spor çantasını evde unutmasıyla yalanı ortaya çıkar. Bu yalana ve klinikte işlerin yolunda gitmemesini sakladığı için Mehmet Ali’ye kızan Aslı, eşine kitap okuma cezası verir ve ardından tüm aileyi toplayarak Mehmet Ali’yi gerçeği itiraf etmesi için zorlar. Herkes öğrenir ki Mehmet Ali, gizli gizli doktor arkadaşları ile Hekimoğlu izler ve Hekimoğlu’nu kıskanmaktadır.

Evde yaşanan bu gerilim sorasın Oğulcan, ailesinin kendisinden umutsuz olduğunu anlıyor. Bu duruma sebep olan Mehmet Ali ise oğlunu rahatlatmak için herkese zeka testi yapılmasını öneriyor. Zeka testi sonuçlarında ise Aslı’dan daha düşük İQ’su olduğunu anlayan Mehmet Ali duygusal ajitatif bir konuşma ile IQ testinin işlevsiz olduğunu ilan ediyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir