İyi Aile Babası 4. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni komedi dizisi İyi Aile Babası yeni bölümü ile devam ediyor. İyi Aile Babası 4. Bölüm ile 24 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

İyi Aile Babası 3. bölüm ile 17 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluştu. Çağlar Çorumlu ve Şebnem Bozoklu’nun başrolde yer aldığı dizi sitcom türünde yayınlanan İyi Aile Babası dizisinin son bölümünde Pamuk Ailesi’nde işler karılıyor. Oğulcan’ın Tarkan hayranlığı aile içerisinde şaşkınlığa neden olurken Damla’nın son anda keşfedilen fobisi ise aile üyeleri yardımıyla alt edilir. Arife’nin sakatlanması ve Aslı’nın işinden ayrılması Mehmet Ali’yi en zor durumlara sokar. Rıfkı’nın evden kovulup Mehmet Alilere yerleşmesi Pamuk Ailesi’nin gündemini değiştiriyor. İyi Aile Babası 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İyi Aile Babası 3. bölümde neler oldu?

İyi Aile Babası 4. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

İyi Aile Babası 3. Bölüm Özeti

17 Aralık 2020 Perşembe akşamı yayınlanan İyi Aile Babası 3. Bölümünde Dünyaya iz bırakmada kararlı olan Mehmet Ali büyük bir adım atıyor!

Oğulcan’ın, Tarkan’a olan hayranlığı ortaya çıkıyor ve tüm aile Oğulcan’ın kendisini Tarkan’a benzetmesi şaşırtırken Rıfkı’nın evden kovulup Mehmet Alilere yerleşmesi Pamuk Ailesi’nin gündemini değiştiriyor. Damla’nın okuldaki şarkı yarışması daha başlamadan Damla’da sahne korkusu olduğu ortaya çıkıyor. Ayfer ise bu duruma çözüm bularak Pamuk Ailesi sahnede Damla’ya destek oluyor.

Diğer yandan Arife, ufak bir talihsizlikle belini incitiyor ve hastanelik oluyor. Mehmet Ali ise Aslı’nın işinden istifa etmesiyle birlikte maddi olarak sıkıntıya giriyor ve bu durumu ailesine belli etmeden çözmeye çalışıyor. Sonunda beklediği yardım Arife’den geliyor. Ayrıca dünyaya iz bırakmakla, iyi aile babası olmak arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Mehmet Ali, Ayfer’in ortaya çıkan hastalığı sayesinde ikisini de bir arada yapabileceğini fark ediyor.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir