1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İyi Aile Babası 3. Bölüm

İyi Aile Babası 3. Bölüm
0

Yeni sezon Kanal D dizilerinden İyi Aile Babası yeni bölümü ile devam ediyor. İyi Aile Babası 3. Bölüm ile 17 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

İyi Aile Babası 3. Bölüm ile 10 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. İyi Aile Babası dizisinde evlenip aile apartmanına yerleşen Mehmet ile Aslı çiftinin macera dolu evliliği ve aileleri ile ilişkileri ekrana geliyor. Çağlar Çorumlu ile Şebnem Bozokulu’nun başrolde yer aldığı Kanal D’nin iddialı dizisi ikinci bölümüyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası 2. bölümde neler oldu? İyi Aile Babası 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İyi Aile Babası 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sjZ84vQeYY0″]

İyi Aile Babası 2. Bölüm Özeti

10 Aralık 2020 Perşembe akşamı yayınlanan İyi Aile Babası 2. Bölümünde Mehmet Ali’nin dünyaya iz bırakmaya karar vermesiyle işler iyice karışıyor.

Aslı’nın işlerinin yoğunluğundan dolayı evin tüm işlerini kendisinin yapacağını söyleyen Mehmet Ali, içinden çıkamayacağı bir duruma girer. Oğulcan ise Mehmet Ali’yi mutfak önlüğüyle görünce anne ve babasının boşanacağını düşünür. Pamuk Ailesi’nde anne ve baba rollerinin değişiminde Mehmet Ali oldukça zorlanır.

Pamuk Ailesi, Rıfkı’nın evliliği için seferber oluyor. Arife, Rıfkı’ya sorduğu sorularla gelin adayı Ayfer’in robot resmini çizerek hızla amacına ulaşmaya çalışır. Hulusi’yi dedektif olarak tutan Arife, Ayfer hakkında tüm bilgileri toplar. Mehmet Ali de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer’in hakkında olabildiğince bilgi toplamaya çalışır.

Diğer yandan tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar, ancak gördüğü rüyanın etkisiyle bir karar vermek zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir