1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Kaderimin Oyunu 18. Bölüm

Kaderimin Oyunu 18. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kaderimin Oyunu yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kaderimin Oyunu 18. Bölüm ile 22 Nisan Cuma akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Kaderimin Oyunu bölümleri her hafta yeni bir merak konusu uyandırarak izleyenlerini ekran başına kilitliyor. Sevilen dizisi Kaderimin Oyunu 15 Nisan tarihli bölümü reyting sıralmasında Total de 3,17 puan alarak 10. sırada kendine yer buldu. Kaderimin Oyunu son bölümde; gerçeklerin ortaya çıkmasını isteyen Cemal, Asiye’yi zorlarken Helin’in planları kafa karıştırıyor.

Kaderimin Oyunu 18. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Oyunu 17. Bölüm Özeti

Helin yaşadığı büyük şokla sarsılmışken, karşı karşıya kaldığı yeni bir gerçek duygularını alt üst eder. Zuhal, Mahir tarafından reddedildiği için öfkelidir. Helin’in de kendisine cephe almasıyla iyice bilenir ve çok tehlikeli bir oyuna girişir. Cemal, içinde bulunduğu duruma daha fazla dayanamayıp, hayatını değiştirecek kararlar alır. Sırlarla ağ gibi örülmüş konakta, herkes rolünü olması gerektiği gibi oynamaya devam eder ama gerçeklerin er geç ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap