1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 42. Bölüm

Sefirin Kızı 42. Bölüm
0

Star ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Sefirin Kızı 42. Bölüm ile 1 Mart Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı, 41. son bölümü ile ekranlara geldi. Sevilen dizinin bu haftaki bölümüne; Mavi ve Sancar arasındaki bütün dengeyi değiştiren olay damga vurdu. Yaktığı kulübeyi Melek için yerine koymaya çalışan Sancar için hayatın bambaşka planları vardır. Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir yerde karşısına çıkan gizemli bir kadın, Sancar’ın yaşamını sonsuza dek değiştirecektir. Star TV’nin sevilen dizisi, Sefirin Kızı 41. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı ve gözler yeni bölüme çevrildi.

Sefirin Kızı 42. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PHhL4tB4SxA”]

Sefirin Kızı 41. Bölüm Özeti

Melek’in kendi ayaklarıyla dedesine gelişi Güven’in bunu fırsata çevirmeye çalışmasına neden olur. Konakta ise Melek’in yokluğu büyük bir kriz yaratır. Kızını bulmak için yollara düşen Sancar’ı Mavi de bir an olsun yalnız bırakmayacaktır.

Beklenmedik bir ziyaretçiyle Dudu’nun hayatı cehenneme dönmek üzeredir. Dudu tekrar güvende hissetmek için Yahya’yı sıkıştırmaya başlar. Halise ise öğreneceği bir gerçekle her şeyi daha da zorlaştıracaktır.

Mavi, Melek konusunda Sancar’a elinden gelen tüm desteği sunarken kendini Melek’in yanı başında bulmaktan da alıkoyamaz. Mavi ve Melek arasında gizli bir bağ inşa edilirken Sancar kızına iyi gelebilmek için her şeyi yapmaya kararlıdır. Müge de ona yardım eli uzatanların arasına katılır.

Diğer tarafta Melek’ten vazgeçmemeyi kafasına koyan Güven, gizli planının çarklarını döndürmeye başlamıştır bile. Sonunda bu planlarına Melek’in küçük kalbini de alet ederek bir oyun kurar. Bu oyun hem Melek’in hayatını hem de Mavi ve Sancar arasındaki bütün dengeyi değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir