1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 11. Bölüm

Teşkilat 11. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi teşkilat yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarına gelmeye devam ediyor. Teşkilat 11. bölüm ile 16 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat 11. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Suriye’ye giden Fadi’nin köşeye sıkışması damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Teşkilat 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat 10. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZxEbEZhPiys”]

Teşkilat 11. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yKvaiLZpMKU”]

Teşkilat 10. Bölüm Özeti

Koral Sistemleri Sınır Bölgesine Gönderiliyor

Ekibin Türkiye’ye dönüşünün ardından Suriye’de bulunan Türk konvoyuna yapılan saldırı sonrası Ankara harekete geçer. Suriye’deki Türk askerlerinin ve hava sahasının korunması için son teknoloji ürünü KORAL sistemlerinin bölgeye sevk edilmesine karar verilir.

Suriye’ye Giden Fadi Köşeye Sıkışıyor

Soluk kesen bir maceranın ardından Türkiye’ye getirilen Kasım Firawi, amcası Zayed Fadi ile ilgili kritik bilgileri anlatır. Ekip Fadi’nin para işlerini yürüten muhasebecisiyle ilgili istihbaratı değerlendirmeye karar verir. Muhasebecinin Suriye’ye geleceği bilgisi üzerine, Mete Bey Fadi’ye ulaşmak için ekibi Suriye’ye gönderir.

Ceren, Koral Sistemlerinin Peşinde

Ceren, Şef’ten aldığı talimatla KORAL’ın kurulumuna ait kritik bilgileri elde etmek için harekete geçer. Ekip, KORAL sistemlerini taşıyan kargo uçağıyla birlikte Suriye’ye ulaşır ve havalimanında kurdukları düzenekle Fadi’nin muhasebecisini dinlemeye başlar. Dinledikleri konuşmalardan Fadi’nin Suriye’ye geleceğini öğrenirler. Muhasebecinin bir zaafını tespit eden ekip, Fadi’yi ortadan kaldırmak üzere zekice bir oyun kurar.

Ekip Zorlu Bir Tercih Yapmak Zorunda

Fadi’nin Suriye’ye geliş amacının da KORAL sistemlerini etkisiz hale getirmek olduğu ortaya çıkar. Türk üssüne yapılacak yeni bir saldırının istihbaratı ekibi zorlu bir tercih yapmak zorunda bırakacaktır…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir