1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kasaba Doktoru 3. Bölüm

Kasaba Doktoru 3. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kasaba Doktoru yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kasaba Doktoru 3. Bölüm ile 22 Nisan Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Kasaba Doktoru bölümleri her hafta yeni bir heyecan konusu olmaya devam ediyor. 15 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Kasan Doktoru son bölüm reyting sıralamasında Total de 3,19 puan alarak 9. oldu. Kasana Doktoru son bölümde; Hakan acile getirilen Leyla’yı derhal ameliyata alır. Operasyona giren Ömer aşık olduğu kadının sakat kalmaması için çabalarken, Hakan Hoca’nın ne kadar mahir bir cerrah olduğuna şahit olur.

Kasaba Doktoru 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kasaba Doktoru 3. Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 2. Bölüm Özeti

Hakan acile getirilen Leyla’yı derhal ameliyata alır. Operasyona giren Ömer aşık olduğu kadının sakat kalmaması için çabalarken, Hakan Hoca’nın ne kadar mahir bir cerrah olduğuna şahit olur. Sadece o değil beğenmediği bu hastanedeki tüm çalışanlarda Hakan’a muntazam şekilde ayak uydurmaktadır.

Ameliyatı başarılı geçen Leyla yaptığı hatanın farkında olarak daha da güçlü olarak uyanır. Leyla kendine bile itiraf edemez ama tekrar ayağa kalkmasında Ömer’in desteği büyüktür. Leyla hastanede kalmasının zor olduğunu fark ederken, Ömer de bir an önce buradan kurtulmak istemektedir. Eski hastanesine dönme fırsatı elde ettiğinde, Ömer geleceği ve mesleğin etik değerleri arasında kalır. Hakan Hoca ise hastanenin yıllardır çözülemeyen birçok sorunu için Başhekim Turgut’un bir şeyler yapacağından umudu kesmiştir. Olaya bizzat el atmaya karar veren Hakan Hoca, sorunları kendi tarzıyla çözmeye çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir