1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 104. Bölüm

Yasak Elma 104. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile FOX ekranlarına gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 104. Bölüm ile 29 Mart Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 104. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Son bölümde Cansu karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya’nın oyunculuğu damga vurdu. Yasak Elma dizisinin 103. son bölümünde; Yıldız, gözünü 5 yıl sonrasına açar. Yangının üstünden yıllar geçmiş ve herkesin hayatı değişmiştir; ama Yıldız eski hayatını geri kazanmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Yasak Elma 104. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yasak Elma 103. son bölüm özeti.

Yasak Elma 104. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=893I-k38v9k”]

Yasak Elma 103. Bölüm Özeti

Hasan Ali’nin evinde yaşananlar ve sonrasında Yıldız’ın Cansu’yu öğrenmesi herkesin gündemine bomba gibi düşer. Hasan Ali, Yıldız ve Çağatay’ın arasını düzeltmeye çalışırken, Şahika Hasan Ali’nin karısı olarak yerini sağlamlaştırmak için ikiliyi barıştırma çabasıyla araya girer. Cansu ise kaybedecek bir şeyi kalmadığı için gözünü karartır ve tehlikeli bir hal alır.

İlginizi Çekebilir
survivor90_ayak_tenisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir