1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 8. Bölüm

Kalp Yarası 8. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 8. Bölüm ile 23 Ağustos Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kalp Yarası 8. bölüm fragmanında Ferit’in yanına şoför olarak giren Baha, arabada Ayşe ile yalnız kaldığında kapıları kilitleyip uzun bir yolculuğa çıkacaklarını söyler. Ayşe, Baha’nın elinden kurtulabilecek mi? İşte Kalp Yarası 8. Bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kalp Yarası 8. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 8. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 7. Bölüm Özeti

Baha, Ayşe tarafından reddedilmenin acısını Ferit’ten çıkarmak için Fırtına’ya ilaç enjekte eder. Fırtına ilacın etkisiyle kontrolden çıkar ve Ferit’i üzerinden atar. Ferit’in atının boş dönmesi konakta büyük bir yıkıma sebep olur. Azade, Ferit’in başına gelenlerden Ayşe’yi sorumlu tutar.

Ferit’i bulabilmek için tüm imkanlar seferber edilirken Ayşe de Ferit’i bulabilmek için canla başla çalışmaya başlar. Ferit’e gerçek duygularını söyleyemeyen ve içi kan ağlayarak onu reddetmek zorunda kalan Ayşe için bu kaza bir milat olacaktır.

Kardeşinin canını yakanın Yaman olduğunu öğrenen Sinan içindeki öfkeyi bir türlü atamamaktadır. Bu işin peşine düşer ancak hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Ebru ve Sinan ilişkisini tamamen yanlış anlayan Leman’ın kıskançlıktan gözü döner. Bu gereksiz kıskançlık Leman’a büyük hatalar yaptıracaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir