Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm
0

ATV’nin Perşembe akşamları en çok izlenen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm ile 22 Ekim Perşembe akşamı TV8 ekranlarında olacak.

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 68. son bölümüyle ekranlara geldi. Bir Zamanlar Çukurova final sahnesinde ise silahlar çekildi. Oğlu Adnan’ı Demir’e bırakmamaya karar veren Yılmaz konağı bastı. Yılmaz herkesin önünde silahını çekerek Demir’in göğsüne dayadı. Ancak o sırada küçük Adnan’ın elinde silah olduğu görüldü. Patlayan silah sesi ise herkesi şoke etti.

Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 69. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölümde Neler Oldu?

Hünkar ve Gülten’e veda ederek hem sevinçle hem mutluluk gözyaşları içinde konaktan çıkan Züleyha, iki çocuğu ile heyecanla gelecek hayalleri kurmaya başladı. Ancak buluşma yerine varmadan, yolunu öyle biri keser ki adeta dili tutulur! Yılmaz, yaptığı her şeye rağmen Hünkar’ın onlara yardım ettiğine ikna olamaz. Geçmişin acılarını unutması o kadar kolay değildir. Yılmaz, Hünkar’a hesap sormaya karar verir. Ancak bu hesaplaşma Hünkar’ı alevlerin içinde bırakacak bir olaya dönüşecektir. Fekeli ile Hünkar ise bu olanların ardından bir kez daha yine teselliyi birbirlerinde bulurlar. İki eski sevgili, çocuklarının aşka dair sınavlarından geçerken, eskide kalan ama eskimeyen sevdaları ile yaralarını sararlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir