1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm ile 10 Şubat Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisi her hafta heyecan dolu sahnelerle karşımıza çıkıyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 122. bölümünde; Üzüm’ün hastalığı dikkat çekerken Züleyha, Şermin’e haddini bildirdi. Hakan ile ilişkisini bitiren Züleyha’nın yeni serüveni dikkat çekti.

Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 123. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 122. Bölüm Özeti

Fikret, Lütfiye ve Züleyha’yı atlatmayı başarıp Abdülkadir’in peşine düşer ve onu kaçırıp bir orman kulübesine götürür. Abdülkadir, Fikret’in elinden kurtulamayacağını anlayınca yalanlar uydurup yalvarmaya başlar. Abdülkadir’in sözlerine kulak asmayan Fikret, intikam için farklı bir yol seçer.

Huğların talan edildiğini öğrenen Züleyha, Çolak’ın karşısına çıkıp hesap sorar. Züleyha’nın cesareti Çukurova’da takdir toplarken, Çolak, Züleyha’yı yıldıramayacağını anlayınca taktik değiştirir. Fikret ve Hakan huğlarda yardım dağıtırken Özhan da adamlarıyla gelip herkesi şaşırtan bir hamle yapar.

Hakan’la ilişkisini noktalayan Züleyha, oldukça zor günler geçirmektedir. Çolak’ın hedefi haline gelen Züleyha’yı bekleyen bir diğer tehlike ise Vahap’tır. Başına buyruk hareketleri yüzünden Abdülkadir’le de arası açılan Vahap’ın Züleyha’ya olan saplantısı korkunç boyutlara varacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir