1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm
0

Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 16. Bölüm ile 29 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının vazgeçilmezi Masumlar Apartmanı 15. son bölüm ile sevenleri karşısına çıktı. Büyük ilgiyle izlenen dizide Safiye, sonunda annesini yenmiş ve aşkı galip çıkmıştır. Bu aşkta Han ile Gülben’de ona yardım edecektir. Safiye, Naci’ye karşılık verdiği an beklenmedik misafir Naci’yi şaşırtır. Karısı gelmiştir! Safiye’nin annesinin hayaletini susturmak istemesi damgasını vuruyor. Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı her bölümüyle izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 15. bölümde neler oldu? Masumlar Apartmanı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 15. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Ukm-rpyN2V8″]

Masumlar Apartmanı 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uxU2VFNkX-4″]

Masumlar Apartmanı 15. Bölüm Özeti

Safiye, yaşadığı şokun ardından kendisinden beklenmeyecek davranışlar sergilemeye başlar. Bu durum evdekilerin de endişelenmesine sebep olur. Safiye’nin bu hale Naci yüzünden geldiğini düşünen Han, sorunu kökten çözmek için bir adım atar. Ancak bu adım kendisiyle yüzleşmesini gerektirecek bir gerçeği oraya çıkarır.

Bu sırada Haluk’tan gelen bir haber Ege’yi derinden sarsar. İnci’nin katı tavrı, iki kardeşin arasındaki iplerin gerilmesine neden olur.

Gülben, ablasıyla Naci arasındaki gizemi çözmeye kararlıdır. Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için bir plan yapar ve bu plana hiç beklenmedik birini de dahil eder. Naci ise Safiye’nin onu istemediğine artık emindir. Umutları tükenir ve bir karar alır. Ancak beklenmedik bir işaret işin rengini değiştirir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir