1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 21. Bölüm

Kardeşlerim 21. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara geliyor. Kardeşlerim 21. Bölüm ile 25 Eylül Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisinde bu hafta; Eren kardeşler ellerine geçen parayla hayallerinin peşine düşerlerken, yengeleri Şengül parayı değerlendirecek bir fikir bulmuştur bile. Tolga, sinsi oyunlarıyla Doruk’u okulda sıkıştırıp rahatsız etmeye devam ederken; Aybike’nin Berk’le ders çalışacak olması en çok Oğulcan’ı rahatsız eder. Asiye ve Doruk ayrılık acısıyla savrulurlarken, Cemile de her şeye rağmen ablasını bulmakta kararlıdır. Kardeşlerim 21. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 21. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 21. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 20. Bölüm Özeti

Eren kardeşler ellerine geçen parayla hayallerinin peşine düşerlerken, yengeleri Şengül parayı değerlendirecek bir fikir bulmuştur bile… Tolga, sinsi oyunlarıyla Doruk’u okulda sıkıştırıp rahatsız etmeye devam ederken; Aybike’nin Berk’le ders çalışacak olması en çok Oğulcan’ı rahatsız eder. Asiye ve Doruk ayrılık acısıyla savrulurlarken, Cemile de her şeye rağmen ablasını bulmakta kararlıdır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir