Sex Education 3. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Netflix platformunun sevilen dizisi Sex Education 3. sezon fragmanı yayınlandı. Laurie Nunn’ın yaratıcısı olduğu popüler gençlik dizisi Sex Education, 3. sezon ile izleyici karşısına geçmek için hazır!

İlk iki sezonuyla hem büyük beğeni hem de yoğun eleştiri alan Sex Education dizisinin Başrollerinde oyuncu Emma Mackey ve Asa Butterfield’i izlediğimiz dizinin 3. sezonu heycan verici bir fragman ile duyuruldu. Okul, gençlik, cinsellik ve aşk konularını mükemmel bir şekilde harmanlayan Sex Education, 2019 yılında Netflix’te yayınlanmaya başladı. Cesur sahneleri ile dikkat çeken dizi özellikle genç kitle tarafından çok sevildi. Hal böyle olunca dizinin yeni sezonları çekilmeye başlandı.

Sex Education yeni sezonundan resmi bir tanıtım paylaşıldı. Yeni sezonda Moordale okulunda büyük değişim rüzgarlarının estiğini, Sex Education’ın kendine has mizah anlayışı ile harmanlanmış bir şekilde tanıtımda görüyoruz.

Asa Butterfield, Emma Mackey ve Gillian Anderson gibi yıldız isimlerin başrolünde yer aldığı ve yepyeni genç isimleri televizyon dünyasına kazandıran Sex Education’ın yeni sezonu için geri sayım başladı. 3. sezonun senaryosunda Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey ve Alice Seabright’ın imzası bulunuyor. Ben Taylor ve Runyararo Mapfumo, Sex Education 3. sezonun yönetmenliğini üstlendi.

Fragmanda gördüğümüz üzere, Moordale Lisesi’nin yeni müdiresi Jemima Kirke oluyor. Yeşil ekran aracılığıyla Moordale’in reklam filminin çekildiği görülen videoda, yeni müdirenin ardından öğrencilerin okullarını anlattığı görülüyor. Ayrıca Emma Mackey’in kahverengi saçlarına da tanıklık ediyoruz.

Jason Isaacs, Sex Education 3. sezonun oyuncu kadrosuna katılıyor. Isaacs’in karakteri, Mr. Groff’un gerici tutumda olmayan başarılı kardeşi Peter Groff olacak. Sex Education, 17 Eylül tarihinde Netflix’teki yerini alacak.

Sex Education 3. Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iBBtHMgXm4g”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir