1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 3. Bölüm

Maraşlı 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 3. Bölüm ile 25 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin yeni dizisi Maraşlı 2. yeni bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı dizinin yeni bölümüne Maraşlı’nın Mahur’a karşı düzenlenen suikast planı damga vurdu. İlgiyle izlenen dizide gözler şimdi 3. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Maraşlı 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ibqhR5MPYok”]

Maraşlı 2. Bölüm Özeti

Maraşlı, kızını bu hale getirenlerin Türel ailesinden olduğuna emindir. Maraşlı için ailenin her bireyi şüphelidir. Bu nedenle Mahur’u koruma görevine geri döner. Maraşlı’nın, Türel ailesini tanımak için atacağı ilk adımı ne olacak? Mahur’un suikast girişimden haberi yoktur.

Savaş’ın hala onun peşinde olduğundan habersiz olan Mahur, Maraşlı’nın dönüşüne karşı çıkar. Mahur’un bir planı vardır. Maraşlı’yı bıktırarak görevi kendi rızası ile bıraktırmaya çalışır. Mahur bu planında başarılı olacak mı? Firuzan, Sedef Hanım’dan kalma fidanlığı kış bahçesine çevirir. Annesinden kalan bahçenin tarumar olduğunu gören Mahur ve Firuzan arasında büyük bir gerginlik yaşanır.

Hayal kırıklığına uğrayan Mahur’un yanında sadece Maraşlı olur. Maraşlı ve Mahur arasındaki buzlar erimeye başlayacak mı? Savaş; Aziz Bey’e, istediği fotoğrafların 24 saat içinde kendisine verilmemesi halinde Mahur’un öldürüleceğini söyler. Maraşlı, Savaş ve Aziz’in büyük buluşmasında yaşananlar herkesi şoke edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir