1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 53. Bölüm

Kardeşlerim 53. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 53. Bölüm ile 21 Mayıs Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim bölümleri ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 14 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan Kardeşlerim son bölümü reyting sıralamasında Total de 6,47 izlenme oranı ile 2. oldu. Kardeşlerim 52. bölümde; Akif Suzan’ı cezaevinden nasıl kurtaracağını düşünürken, kümeste kalmaya başlayan Harika’nın sürpriz bir kararla gitmeye karar vermesi ekranlara damga vurdu.

Kardeşlerim 53. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 53. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 52. Bölüm Özeti

Harika’nın kümeste kalmaya başlaması, Ömer ve Asiye’ye zor anlar yaşatırken, Harika’nın not bırakarak yeni bir hayat kurmak için evdeki paraları alarak gitmesi dikkat çekti. Harika’nın kümeste kalmaya başlaması, Ömer ve Asiye’ye zor anlar yaşatırken, Akif de çaresizce, Suzan’ı cezaevinden nasıl kurtaracağını ve şirketin borçlarını ne şekilde ödeyeceğini düşünmektedir. Şengül’le araları iyice açılan Orhan ile Gönül cephesinde önemli gelişmeler yaşanırken, bir gece vakti kümese gelen beklenmedik ziyaretçi herkesi şaşırtır. Harika hayatıyla ilgili, Eren kardeşleri de etkileyecek oldukça büyük bir karar alırken, bu hepsi için büyük bir sürpriz olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir