Kırmızı Oda 12. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 12. Bölüm ile 20 Kasım Cuma akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Kırmızı Oda dizisi 11. son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi başarılı isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda’nın 12. yeni bölümlerinde neler olacağı merak ediliyor. Yeni bölümde neler olacağını merak eden seyirciler Kırmızı Oda 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını araştırıyor.

Kırmızı Oda 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 12. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 12. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 11. Bölümde Neler Oldu?

Doktor Hanım; babasının ölümünden sonra gittikçe içe kapanıp yalnızlaşmış Alya’yla (Melisa Sözen) çözüm yolları arayışına girer. Selvi (Sema Keçik),anne (Özlem Turay) ve babası (Ruhi Sarı) tarafından daha çocuk yaştayken elli yaşındaki Rıza (Serhat Nalbantoğlu) ile evlendirildikten sonra neden evden çıkamadığını online terapide Doktor Hanım’a anlatır. Çalışmaya başladığı gazinonun şaşalı yaşamına kısa sürede kapılmış Melek (Nilsu Yılmaz),Doktor Hanım’dan annesi hakkında gerçekleri öğrenir. Doktor Deniz ve Doktor Piraye arasındaki yakınlaşma ise Doktor Ayşe’ye duygularını sorgulatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir