1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 4. Bölüm

Üç Kız Kardeş 4. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen yeni dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 4. Bölüm ile 15 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Üç Kız Kardeş bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş dizisinin 3. bölümünde; Türkan için endişelenen Kalender ailesi Rüçhan ile karşı karşıya gelir. Somer ise Türkan’a boşanmak istediğini söyler.

Üç Kız Kardeş 4. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 3. Bölüm Özeti

Türkan’ın hastaneye götürüldüğünü öğrenen Kalender ailesi büyük bir telaşla kızlarının evine giderler. Ama ne Türkan’ı bulabilirler ne de Türkan’ın kurulu bir düzeni kalmıştır. Türkan için endişelenen Kalender ailesi Rüçhan ile karşı karşıya gelir. Somer annesinin Türkan’ı düşürdüğü durumlardan rahatsız olsa da onu bir süre daha bu evliliği sürdürmek zorunda olduklarına ikna etmeye çalışır.

Fatih’in gelişi Kalender ailesini huzursuz etmiştir ve Sadık ile Nesrin’i kızlarını ondan nasıl koruyacakları konusunda karşı karşıya getirir. Derya ve Dönüş içinde sonradan çıkıp gelen Fatih amca merak konusudur. Rüçhan, Mine yüzünden Somer’le savaşırken, Türkan ve ailesini sakin tutmayı başarır. Ancak Mine’nin Somer’e baskıları giderek artar. Türkan’ı ve Somer’i çok zor günler beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir