Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen TV8 dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm ile 20 Ocak Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri her Çarşamba akşamı TV8 ekranlarında yer alıyor. Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölümde Zeynep kendisini büyük bir sorumluluk içerisinde hissediyor. Mehdi’nin ailesinin şikayetini geri çekmesi için ziyaret ettiği Zeynep, bunun mümkün olmayacağını kesin bir dille ifade ederek reddetmişti. Mehdi’nin hayatının tehlike altında olduğunu anlatan aile, Zeynep’in sert tavrı ile karşılaşmıştı. Bu olayların akabinde Mehdi, hapishane içerisindeki hasımları tarafından bıçaklanmıştı. Peki, Zeynep’in büyük bir suçluluk psikolojisine büründüğü olayda Mehdi ölecek mi? Mehdi hapishanede bıçaklanır. Zeynep ile Barış gittikçe yakınlaşmaktadır. Doğduğun Ev Kaderindir 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Doğduğun Ev Kaderindir 27. son bölüm özeti.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cbmhRLEyz_A”]

Doğduğun Ev Kaderindir 28. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Doğduğun Ev Kaderindir 27. Bölüm Özeti

Cezaevindeki Mehdi bebeğini daha rahat görebilmek için Benal’le evlenir. Zeynep ve Barış ise adını koymaya cesaret edemedikleri inişli çıkışlı bir yakınlaşma içindedir. Mehdi’nin aklının hala Zeynep’te olması Mehdi’nin içinde bulunduğu çemberi daha da daraltırken Zeynep artık ufka bakmak istemektedir.

Ancak geçmişinden gelen yükler Zeynep’in peşini bırakmayacaktır. Mehdi’nin ailesi Mehdi’nin hapisten çıkması için şikayetini geri çekmesi konusunda Zeynep’e ısrar etmektedir. Bu baskılar altındaki Zeynep bir avukat olarak ceza kavramını, bir kadın olarak özgürlük kavramını sorgularken, Mehdi’nin ailesi kendisine bambaşka bir duyguyla baş başa bırakır: vebal…
Barışların ise evlerine yeni bir soluk getiren beklenmedik bir misafiri vardır: Rize’den gelen dayıları Ali Rıza. Ali Rıza’nın İstanbul’a gelişindeki gizli planı Barış’a bir yuva kurmaktır: Sultan’ın çöp çatan konusundaki maharetini hemen fark eder ve yeni bir ittifak doğar.

Hapiste Mehdi’yi kötü bir sürpriz beklemektedir: Mehdi’nin babasını öldüren Veysi’nin adamları onu hapiste tuzağa düşürerek ölüm kalım mücadelesiyle baş başa bırakır… Her ne kadar boşanmış olsalar da Zeynep’in daha düğün günlerinden başlayan, Mehdi’nin başı belaya girecek mi, hayatıyla sınanacak mı endişeleri tekrar su yüzüne çıkar. Zeynep Mehdi’ye öfkesine rağmen onun yanında olup olmamak konusunda karar vermek zorunda kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir