Kırmızı Oda 11. Bölüm
1

Cuma akşamları Tv8’de yayınlanan Kırmızı Oda yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 11. Bölüm ile 13 Kasım Cuma akşamı TV8 ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerini Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı, Baran Can Eraslan’ın paylaştığı Kırmızı Oda dizisi 6 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 10. bölümü ile yine reyting listesinde en çok izlenen dizi oldu. Kırmızı Oda’nın 6 Kasım tarihli son bölümünde, Alya’nın büyük travmasına sebep olan annesinin ölümü izleyenleri derinden etkiledi. Meliha’nın kızının annesiyle ilgili Doktor Hanım’a söylediği gerçek ise bu haftaya damga vurdu. Sevilen dizinin yeni bölümüne Galip’in Menekşe’yi kaybetme acısı dikkat çekiciydi.

Kırmızı Oda 11. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 11. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 11. Bölümde Neler Oldu?

Kırmızı oda 10. bölümde Garip, tam hayatını bir düzene sokmaya karar vermişken Menekşe’yi kaybetmenin acısını yaşar. Meliha’nın kızı Melek ise başına gelenleri doktor hanıma anlatır.Öte yandan Alya, annesinin kendisine yaşattıklarını ve ölümden dönüşünü anlatır. Alya’nın hikayesi Kırmızı oda son bölüm izleyenleri derinden etkiledi. Uzun süren hastane günlerinin ardından babasıyla yaşamaya başlayan Alya (Melisa Sözen) saklı kalan yaralarını Doktor Hanım’a açarken; Garip (Celil Nalçakan), Menekşe’yi koruyamayışının getirdiği vicdan azabıyla mücadele ediyor.

Kliniğe kötü bir haberle gelen Meliha’nın kızı Melek (Nilsu Yılmaz) yaptığı hataların telafisini Doktor Hanım’da ararken, yıllardır evden dışarı adımını atmamış Selvi (Sema Keçik) kliniği arayarak randevu istiyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Alya nasil bir karaktersin oyle. İzlerken gozlerimi alamiyorum resmen tebrik ediyorum harika performans icin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir