Ramo 21. Bölüm
0

Ramo dizisi Show tv ekranlarındda Cuma akşamları ekrana geliyor. Sevilen dizi Ramo 21. Bölüm ile 20 Kasım Cuma akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Ramo dizisi dün akşam son bölümü ile izleyeciliriyle buluştu. Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan dizisi Ramo’nun son bölümüne Ramo’nun Cihangir’in elini kolunu sallayarak hapisten çıktığını öğrenmesi damga vurdu. Ramo’nun Cihangir’e açıktan savaş açmak harekete geçmesi büyük heyecan yarattı. Dizye damga vuran diğer sahne ise Ramo’nun Sibel’e olan aşkını itiraf etmesi oldu.

Ramo 20. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Ramo 21. Bölüm İzle

Ramo 21. Bölüm Fragmanı

Ramo 21. Bölüm 2. Fragmanı

Ramo 21. Bölüm 3. Fragmanı

Ramo 20. Bölümde Neler Oldu?

Cihangir’in sonsuza kadar cezaevinde kalacağını sanan Ramo, onun elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıktığını duyunca ne yapacağını bilemez. Cihangir, bütün adamlarını adeta bir katliam yapmaları için Ramo’nun üzerine salmıştır çünkü. Aile, ağır zayiat vererek güç bela kurtulur bu saldırılardan.

Dostlarının yardımıyla ailesini güvenli bir yere alan Ramo’nun tek amacı Cihangir’e açıktan savaş açmaktır artık. Cihangir de bağlı bulunduğu illegal yapılanmadan, Ramo’yu yok etme emri almıştır.

Attığı her adımda ölümle burun buruna gelen Ramo’nun bu yoldaki en büyük destekçisi ise Sibel olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir