1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 24. Bölüm

Son Yaz 24. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının beğenilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son Yaz 24. Bölüm ile 2 Ekim Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dün akşam 23. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Ali Atay, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı dizide yine heyecan dolu dakikalar yaşandı. Son Yaz’ın yeni bölümünde; Akgün ve Selim tekrar bir aradadır. Sare’nin teklifini kabul eden Akgün ve Selim artık büyük bir riskin içindedir. Son Yaz 24. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Son Yaz 24. Bölüm Fragmanı

Son Yaz 24. Bölüm 2. Fragmanı

Son Yaz 24. Bölüm Ön İzleme

Son Yaz 24. Bölüm Yeni Ön İzleme

Son Yaz 23. Bölüm Özeti

Akgün ve Selim tekrar bir aradadır. Sare’nin teklifini kabul eden Akgün ve Selim artık büyük bir riskin içindedir. Şimdi yapılması gereken en önemli şey; Akgün’ü Sancaktarların içine sokmaktır ancak bu çok kolay olmayacaktır. Selim’in bunun için bir planı vardır.

Selim diğer yandan da Canan’ın gerçek katilinin peşine düşer. Sare’nin getirdiği ipucu ile Selim için her şey baştan başlar. Sare ise her şeyin planladığı gibi gitmesinden memnundur ancak Soner ve Naz tüm planları alt üst edecektir.

Yağmur ve Akgün ise kendini yepyeni bir denklemin içinde bulacaktır. Akgün ve Yağmur için zaten zor olan hayat, Cihan Sancaktar’ın dahil olmasıyla daha da zorlaşacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir