1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 59. Bölüm

Kırmızı Oda 59. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 59. Bölüm ile 4 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranlara verdiği kısa sürelik aranın ardından Kırmızı Oda dizisi tekrar sevenleri ile buluştu. Gerçek bir hayat hikayesinden kesitlerle ekrana gelen Kırmızı Oda dizisinde Erkan Petekkaya süprizi yaşandı. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Delikanlı Sadi karakterini canlandırdığı Kırmızı Oda dizisine geri döndü. Erkan Petekkaya geri dönerken, Kırmızı Oda 58. bölüm ile birlikte kadroya ünlü oyuncu Melis Birkan da katılıyor.

Kırmızı Oda 59. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 59. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 58. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda 58. bölümünden itibaren, projeye geri dönen Erkan Petekkaya’nın yanı sıra ‘Nazgül’ karakteriyle Melis Birkan da kadroya dahil oluyor. Başrollerinde Binnur Kaya’nın rol aldığı dizide bu hafta Delikanlı Sadi’nin “Azra beni terk etti” sözleri dikkat çekiyor. Geçmiş bölümlerde hikayesiyle diziye damga vuran Delikanlı Sadi’nin geri döndüğü görülüyor. Sadi’nin geçmiş yaşantısına dair detayların net bir şekilde inceleneceği vurgulanırken, hapishanede yaşadıkları sonrası yılar sonra yeminini tutacağı görülür.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir