1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Korku Devam Ediyor! Smile 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Korku Devam Ediyor! Smile 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?
0

Geçen senenin en dikkat çeken korku filmleri arasında yer alan yapım Smile filmi Smile 2 ile vizyonlara geri dönmeye hazırlanıyor. Film; Paramount’tan devam macerası için onayı kaptı.

Geçtiğimiz yılın en başarılı filmlerinden biri olan “Smile”ın (Gülümse) devam filmi için çalışmaların Mart ayında başladığı duyurulmuştu. Şimdi Smile 2 için, merakla beklenen vizyon tarihi de belli oldu! Smile 2 filmi Paramount Pictures tarafından onaylandı. Eylül 2022’de gösterime giren ilk filmin başarısı, korku yapımının devamını da garantilemiş oldu.

İlk filmin inanılmaz başarısının ardından Smile’ın devam filmi onaylandı. Eylül 2022’de vizyona giren Gülümse, bir hastasıyla yaşadığı travmatik bir olayın ardından kendini doğaüstü olaylar içerisinde bulan terapist Dr. Rose Cotter rolündeki Sosie Bacon’ın yaşadığı korkutucu maceraları anlatıyordu. Korku filmi sinemalarda büyük bir hit olmuş ve 17 milyon dolarlık çekim bütçesine karşılık dünya çapında 217 milyon dolar gişe hasılatı elde etmişti.

Şimdi de ilk filmin vizyona girmesinden aylar sonra CinemaCon etkinliği sırasında yapımcı şirket Paramount Pictures, devam filmini onaylandı. Haber, Smile’ın yönetmeni Parker Finn’in geçen mart ayında Paramount ile bir anlaşma imzalamasının ardından geldi. Söz konusu anlaşmayla ilgili herhangi bir ayrıntı olmasa da, yakın zamanda duyurulan Smile 2’nun bunun bir parçası olması muhtemel.

Yazar/yönetmen Parker Finn’in ilk yönetmenlik denemesi olan film, bir hastasının ölümü sonrası travma yaşayan ve kendisine şeytani güçlerin musallat olduğunu söyleyen Doktor Rose Cotter’ın hikayesine odaklanıyordu.

The Hollywood Reporter’a göre Paramount, Smile 2’nun çıkış tarihini 18 Ekim 2024 olarak belirledi. Film için herhangi bir oyuncu duyurusu yapılmadı ve filmin çekimlerine başlanıp başlanmadığı da henüz belli değil. Cadılar Bayramı sezonunun tam ortasına yerleştirilen Smile 2 ile yeni ürkütücü gülümsemelere hazır mıyız?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir