1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

Korku Filmi “Fecr” Vizyona Girdi

Korku Filmi “Fecr” Vizyona Girdi
0

Türk korku filmlerine adını yazdıran yeni korku filmi Fecr, uzun bir aranın ardından sonunda vizyona girerek izleyiciler ile buluştu. Kur’an’da geçen Fecr süresinin 13. Ayeti olan “Onların üzerine azap kamçıları indirdik.” sözünden alan filmde, yollarını kaybeden bir ailesinin ıssız bir köye girmeleriyle başlarına gelen olaylar anlatılıyor.

Çekimlerine 2019 yılında Şanlıurfa Halfeti’de gerçekleştirilen korku filmi “Fecr” Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde vizyona girdi. Fecr filminin yönetmen koltuğunda Rotin Engin Tutuş otutrurken, filmde Sahra Erbaykent, Yağmur Bağlan ve Hüseyin Yaşar rol alıyor.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aDIVnTyBd90″]

Fecr filminin konusu; “Fecr, kamp yapmaya gittikleri yerde beklenmedik durumlarla karşılaşan bir ailenin yaşadıklarını konu ediyor. Gezgin bir aile kamp yapmak için yola çıktığında, Fırat Nehri’nin yakınında gözden ırak bir köyde yer bulur. Tamamen tesadüf eseri buldukları bu yerde aile, beklenmedik durumlarla karşı karşıya gelir. Tuhaf insanlarla yolları kesişen aile, esrarengiz olaylarla mücadele etmek zorunda kalır. Aile, kamp yapmak için geldikleri bu yerin gizemini çözmeye çalışırken kendilerini zorlu durumların içinde bulur.”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir