1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 58. Bölüm

Masumlar Apartmanı 58. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 58. Bölüm ile 15 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 57. bölümünde; Perihan karakteri dikkat çekti. Masumlar Apartmanı’nın 8 Şubat tarihli son bölümünde Rüya’nın apartmanı terk etmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı. Ceylan, Han’ı sorunlarından uzaklaştırmak için iki günlüğüne şehre yakın bir yere gitmeye ikna ederken dizinin final anında Han’a evlilik teklifi etmesi ekranlara damga vurdu.

Masumlar Apartmanı 58. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 58. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm Özeti

Masumlar Apartmanı son bölümünde; Han, Mazo’ya yaptıklarını hatırladıktan sonra kendini sorgulamaya başlar. Kendiyle ve geçmişiyle yüzleşme zamanı gelmiştir. Bir yandan da babasını daha fazla incitmeden bu duruma bir son vermek için çözüm arayışına girer. Safiye, Naci’nin bir sıkıntısı olduğunun farkındadır. Onu, kurallarıyla bunalttığını düşünür ve değişeceğini kanıtlamak için büyük bir çaba gösterir. Gülben, kendisinin bunca zamandır başaramadığı şeyi ablasının ilk günden yapabildiğini öğrenmenin şokundadır. Kararını verir; o büyük adımı atacaktır. Ceylan, Han’ı sorunlarından uzaklaştırmak için iki günlüğüne şehre yakın bir yere gitmeye ikna eder. Aklında, Han’ı mutlu edeceğine inandığı bir sürpriz de vardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir