Sen Çal Kapımı 50. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara geliyor. Adım adım finale doğru yaklaşan Sen Çal Kapımı 50. Bölüm ile 25 Ağustos Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamı FOX Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı 49. bölümde Eda, 2. çocuğuna hamile olduğunu öğreniyor. Serkan Eda’nın hamile öğrenince ne yapacak? Sen Çal Kapımı son bölümde Serkan hisselerini sattığı için hocalığa geri döner. Eda’nın sürekli uykulu, dalgın hallerini yanlış anlayan Serkan, mimarlığı bıraktığı için Eda’nın kendisine ilgisinin azaldığını zanneder. fakat işin başka bir boyutu vardır. Sen Çal Kapımı 50. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Sen Çal Kapımı 50. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=z60zAlmnRN4″]

Sen Çal Kapımı 50. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=eFN-VjQXLCY”]

Sen Çal Kapımı 49. Bölüm Özeti

Artlife’taki hisselerini satan Serkan, yeni bir başlangıç yapmak için üniversitede ders vermeye karar verir ama hocalığa uyum sağlaması beklediği kadar kolay olmayacaktır. Üstelik Serkan, Eda’nın devamlı uykulu, dalgın hallerini de yanlış anlar. Eda’nın mimarlığı bıraktığı için kendisine ilgisinin azaldığını zanneder. Halbuki Eda’nın bu hallerinin arkasında ikisini de çok mutlu edecek bir sürpriz vardır.

Eda sürekli uyuklamasından şüphelenip, yaptığı test sonucunda hamile olduğunu öğrenir. Serkan ve Eda, Kiraz’ın kardeş istemesiyle uğraşırken Eda hamile olduğunu farkediyor. Serkan, bir çocuğu daha olacağını duyunca ne yapacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir