La Casa De Papel 5. Sezon ile Final Yapacak
0

La Casa De Papel hayranlarına üzücü haber. Netfliz’in dünyaca ünlü yapımı La Casa De Papel 5. sezonu ile final yapacağını açıkladı.

2017 yılında İspanyol televizyon kanalı Antena 3’te 15 bölüm olarak yayınlanan La Casa De Papel, daha sonraları dijital medya devi Netflix tarafından satın alınarak izleyicilere sunulmuştu. Diziyi daha kısa parçalara ayırarak toplam 22 bölüm halinde yayınlayan Netflix, gelen olumlu eleştirilerin ardından hiç hız kesmeden üçüncü ve dördüncü sezonları da yayınlamıştı.

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren şirketin en popüler yapımlarından biri halini almayı başaran İspanyol dizisi, son olarak geçtiğimiz nisan ayında 8 bölümden oluşan 4. sezon ile izleyenlerin karşısına çıktı. Diziyi takip edenlerin bileceği üzere bu sezonda hikâye tam olarak sonuçlanmamış ve yeni bir sezonun sinyalleri verilmişti.

Uluslararası alanda büyük popülerlik kazanan dizi, başlangıçta “İspanyol tarihinin en mükemmel soygununu” planlayan, plan dahilinde İspanyol Kraliyet Darphanesi’nden 2,4 milyar euro çalmaya çalışan bir grup soyguncunun hikâyesini konu ediniyordu. İlerleyen sezonlarda ise bu kez aynı grubun İspanya Merkez Bankası’nı soyma çabaları izleyenlere aktarıldı. La Casa De Papel 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir