1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 37. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 37. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 37. Bölüm ile 18 Mart Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümleri Fox ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Esra ve Ozan yıllar sonra aynı merdivenleri tekrar çıkıp duruşma salonunda bir araya gelirler. Aşk Mantık İntikam 36. son bölümde Esra ve Ozan sonunda sorunlarını aşmayı başarabilecekler mi?

Aşk Mantık İntikam 37. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 36. Bölüm Özeti

Esra ve Ozan yıllar sonra aynı merdivenleri tekrar çıkıp duruşma salonunda bir araya gelirler. Hakimin verdiği karar ikiliyi yeni bir serüvene sürükler. Esra ve Ozan sonunda haklılık savaşını bırakıp sorunlarını gerçekten aşmayı başarabilecekler midir?

Ozan bütün olanlardan sonra Efe’yi şirketten kovar. Efe bunu içine sindiremez ve bir plan kurar. Esra ve Ozan ilişkileri ile ilgili problemleri çözmeye çalışırlarken Efe’nin yarattığı tehlikenin farkına varamazlar. Efe planını gerçekleştirdiğinde her şey için çok geçtir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir