Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm
0

Başrollerinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi FOX tv ekranlarında başlıyor. Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm ile 18 Haziran Cuma akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox TV’nin yeni dizisi Aşk Mantık İntikam’dan ilk fragman yayınlandı. Yapımcılığını No:9 Productions’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Öztürk’ün oturduğu, senaryosunu Özlem İnci Hekimoğlu ile Nil Güleç Ünsal’ın uyarladığı “Aşk Mantık İntikam” dizisi 11 Haziran Cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Cunning Single Lady adlı Kore dizisinin uyarlaması olarak ekranlara gelecek Aşk Mantık İntikam dizisinde İlhan Şen, Burcu Özberk, Burak Yörük ve Melisa Döngel’in yer aldığı dizide ayrıca Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz gibi başarılı isimler de rol alıyor.

Aşk Mantık İntikam dizi konusu ise; Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm İzlemek için tıklayınız.

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ehY5NcUMpJo”]

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hd16mZQCPMY”]

Aşk Mantık İntikam 1. Bölüm 3. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1Mkmr_O5pnY”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir