1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Witcher 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

The Witcher 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!
0

İlk sezonu ile Netflix platformunda en çok izlenen dizlerden biri olmayı başaran, Netflix’in popüler dizisi The Wither 2. sezon fragmanı yayınlandı. The Witcher 1. sezonda ortandan kaybolan Yennefer’ı dizisinin 2. sezon fragmanında görmek bekleyenlerini iyice heyecanlandırdı.

Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin kitap serisine dayanan fantastik yapımın yeni sezonunda, Henry Cavill’ın canlandırdığı Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı, onu avlayanlardan daha iyi korumak için çocukluktaki evi Kaer Morhen’e getiriyor. Kıtanın kralları, elfleri, insanları ve iblisleri arasındaki güç savaşı patlayıp Kaer Morhen’in duvarlarına ulaşırken Geralt, Ciri’yi güvende tutması ve sahip olduğu gizemli gücü öğrenmesi için eğitmeye başlıyor. Serinin ikinci kitap olan Kader Kılıcı’nı (Sword of Destiny) kaynak alan 2. sezon, ilk sezona oranla daha büyük bir dünyayı hayranlara sunmayı amaçlıyor.

Oyun dünyasını bir zamanlar fetheden ve hâlâ etkisini hissettirmeye devam eden The Witcher serisi, en son Netflix tarafından ekranlarımıza taşınmıştı. Şirket, 2019 yılının sonunda yayınladığı dizinin ilk sezonuyla fazlasıyla beğeni toplamayı başardı. The Witcher 2. Sezon 17 Aralık 2021 Cuma günü Netflix platformunda yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir