1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm ile 16 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Son bölümde; Lütfiye ve Betül’ü yeterince korkutan Abdülkadir, Vahap’ı da alıp gider. Ancak Lütfiye’nin işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Betül’ü, olanları kimseye anlatmaması konusunda tembihlerken, Abdülkadir’in Fekeli’yi öldürdüğünü kanıtlayacak deliller aramaya girişecektir.

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 117. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 116. Bölüm Özeti

Lütfiye ve Betül’ü yeterince korkutan Abdülkadir, Vahap’ı da alıp gider. Ancak Lütfiye’nin işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Betül’ü, olanları kimseye anlatmaması konusunda tembihlerken, Abdülkadir’in Fekeli’yi öldürdüğünü kanıtlayacak deliller aramaya girişir.

Züleyha’ya duyduğu aşkın imkansız olduğunu anlayan Fikret, teyzesini dinleyip Betül’le evlenmeyi kabul eder. Betül amacına ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, Fikret, Züleyha’yı kalbinden nasıl atacağını düşünmeye başlar. Nişan gününde gözlerini Züleyha’dan alamazken, Lütfiye, Züleyha’yı unutabilmesi için Çukurova’dan gitmesi gerektiğini söyler.

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-4

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir