The Veil Dizisi
0

30 Nisan’da ilk 2 bölümü ile başlayacak yeni bir mini dizi serisi geliyor. Çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da gerçekleşen ve Kapalıçarşı, Yeni Galata Köprüsü gibi ikonik mekanlarda geçen The Veil Dizisi 6 bölümden oluşuyor.

İki kadın arasındaki tehlikeli ilişkiyi konu alan dizi de bir kadının bir sırrı vardır, diğerinin ise bunu açığa çıkarma görevi vardır. Hangisi yalan, hangisi gerçek? Bu sorunun ışığında izleyicileri hız treni kıvamında aksiyon ve gerilim dolu bir yolculuğa çıkaracak olan, Emmy ödüllü Elisabeth Moss’un başrolde olduğu ‘The Veil’ dizisi FX / Hulu yapımı olarak eş zamanlı olarak Disney+‘ta izleyiciler ile buluşuyor.

‘Taboo’, ‘Peaky Blinders’ ve ‘Great Expectations’ gibi yapımların yaratıcısı Steven Knight’ın yazdığı, Emmy ödüllü Elisabeth Moss’un başrolünde yer aldığı ‘The Veil’ ile randevuya günler kaldı. İki kadının arasındaki yalanlar ve gerçekler üzerine kurulu ölümcül bir oyunu konu alan dizide birinin büyük bir sırrı varken, diğeri ise bu sırrı ifşa etmek ve yüzlerce insanın hayatını kurtarmak için gerilim dolu bir göreve çıkıyor.

Çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da gerçekleşen ve Kapalıçarşı, Yeni Galata Köprüsü gibi ikonik mekanlarda geçen dizi 6 bölümden oluşuyor. İstanbul’dan Londra’ya ve Paris’e uzanan çarpıcı hikayesiyle izleyicileri soluksuz bir serüvene çıkaracak olan dizide Moss’a Yumna Marwan, Josh Charles, James Purefoy, Alec Secareanu, Thibault de Montalembert ve Joana Ribeiro gibi isimlerin eşlik ettiği dizinin ilk 3 bölümünü ‘Killing Eve’, ‘Dracula’, ‘Penny Dreadful’ gibi önemli yapımların da bölümlerini yöneten Damon Thomas yönetiyor. ‘The Veil’ın asıl sürprizi ise konuk oyuncuları arasında usta oyuncu Haluk Bilginer’in yer alması.

İzleyicileri gerilim ve aksiyon dolu bir serüvene çıkaran ‘The Veil’, tüm bölümleriyle 29 Mayıs’ta sadece Disney+’ta yayında olacak.

Haluk Bilginer The Veil Dizisinde

Türkiye’nin tek Emmy ödüllü oyuncusu olarak ün kazanan Haluk Bilginer, Dünya çapında ünlü oyuncu Elisabeth Moss’un yapımcılığını üstlendiği ve başrolünde yer aldığı The Veil dizisinin kadrosunda yer alıyor. The Veil dizisinin kadrosunda yer alan Haluk Bilginer’in Elisabeth Moss ile İngilizce konuştuğu sahneler izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir