1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baş Belası 5. Bölüm

Baş Belası 5. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Baş Belası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baş Belası 5. Bölüm ile 18 Temmuz Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Baş Belası 4. bölümüyle ekrana geldi. Baş Belası dizisinin son bölümünde; Şahin sert mizacının sebebini açıkladı. İpek’in başını belaya sokmasından dolayı Şahin yardıma koşar. Baş Belası 5. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baş Belası 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baş Belası 5. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 5. Bölüm 2.Fragmanı

Baş Belası 4. Bölüm Özeti

Şahin’in verdiği tutanak yüzünden işinden olacağını düşünen İpek, Şahin’in kararını değiştirmek için uğraşır. Tutanağı çoktan değiştirmiş olan Şahin, İpek’e bu gerçeği söylemez ve vakaya karışmaması şartı koyar. İpek çaresizce büroya gelen yeni vakadan uzak dururken gerçeği öğrenir. Hemen olay yerine gider. Bu yeni vakada İpek’in dikkatini çeken detay Şahin’in geçmişine kapı aralamaktadır. İpek vakanın peşine düştüğünde Şahin’in geçmişteki büyük sırrını öğrenir.

Artık İpek, Şahin’in sert mizacı ve duvarlarının sebebini biliyordur. Ancak Şahin’le bu konuyu konuşmak istediğinden beklemediği çok sert bir tepki alır. Diğer yandan Nazlı boşanma davasında istediği mal paylaşımını yapabilmek için Birol’a bir oyun hazırlar. İpek, Şahin’in geçmiş sırrının ve o sırla bağlantılı eski bir vakanın izini sürerken her zamanki gibi yine başını derde sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir