1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar apartmanı Salı akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 19. Bölüm ile 26 Ocak Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in her hafta ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Masumlar Apartmanı 18. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta İnci’nin birden ortadan kaybolması olay yarattı. Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenen Safiye’nin yaşadığı yıkımın ekranlara geldiği Masumlar Apartmanı son bölümünde, İnci’nin ortadan kaybolması dikkat çekti. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’yi şoke ederken Han’ın eline ulaşan boşanma kağıdı Masumlar Apartmanı son bölümüne damga vurdu. İnci’nin boşanmak istemesi de Han’a dava kağıdı göndermesi çarpıcı gelişmelerden oldu.

Masumlar Apartmanı 18. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=O11xc-brtO0″]

Masumlar Apartmanı 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=O0G-T–vpoY”]

Masumlar Apartmanı 18. Bölüm Özeti

Han, İnci’nin ortadan kaybolmasıyla perişan bir haldedir. İnci’yi bulmak için çalmadığı kapı kalmaz ancak çabaları sonuçsuz kalır. Han’ın terk edilme travması bu kez daha da güçlü tetiklenmiş ve onu karanlığın içine, en dibe çekmiştir.

Safiye ise Naci’nin eski eşinin Gülru olduğunu öğrenmenin yıkımı içindedir. Hem en yakın arkadaşından hem de Naci’den gelen ihanet Safiye’nin yeniden içine kapanmasına sebep olur.

Naci’nin hastalığını öğrenen Gülru ise pes etmemeye kararlıdır. Naci’ye yaşama ümidi vermek için, hiç beklenmedik birinden yardım istemek de dahil, her yolu dener.

Han için ayrı, Safiye için ayrı endişelenen Gülben, ikisine de yardım etmek için kolları sıvar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir