1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elkızı 12. Bölüm

Elkızı 12. Bölüm
0

Yeni günü Pazar akşamları ekranlara gelmeye başlayan Elkızı dizisi Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Elkızı 12. Bölüm ile 23 Ocak Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Elkızı artık Pazar akşamları ekranlara geliyor. El Kızı dizisinin 11. bölümünde; Harun’la evlenmek asıl başlayacak olan kabusun en hafifidir Ezo için. Annesi için bu işkenceye katlanmayı göze alır ancak zor durumdadır. Bunu da ilk ve tek fark eden Ali olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlar Ali ama Ezo dışında ona bunu itiraf edecek kimse de yoktur. Ezo için umutlar tükenmişken hiç ummadığı biri ona yardım eder. Ezo, Harun’dan kurtulup özgürlüğüne kavuşabilecek mi?

Elkızı 12. Bölüm Fragmanı

Elkızı 11. Bölüm Özeti

Zeliha’nın ilaçlarını içmemesiyle beraber her şey yeniden başlar. Hatırlıyordur Zeliha ve kendisine bunları yapan Cavidan’a bedelini ödetecektir. En önemlisi ise kızlarına, Ezo’ya ve Seher’e kavuşacaktır. Ezo için ise umutlar tükenmişken hiç ummadığı birisi, Nermin ona yardım eder. Bir planı vardır ve eğer plan işlerse Ezo hem Harun’dan kurtulacak hem de özgürlüğüne kavuşacaktır. Yeniden umutlanan Ezo için Ali ile kavuşmak artık hayal değildir fakat Songül ile Ali’yi gördüğü andaki kıskançlığı ve acısı Ezo’yu tepetaklak eder. Bu defa berabere yoktur. Kazananlar ve kaybedenlerin bir yarışı olacaktır sadece…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir