1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 22. Bölüm

Maraşlı 22. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Maraşlı 22. Bölüm ile 14 Haziran Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisi 22. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı dizinin son bölümünde; Maraşlı ve Mahur birbirlerine özlemlerini ifade ederler. Maraşlı, Mahur’un Savcı ile samimiyetini sorgular. Maraşlı, Savcı Tolga’dan, Mahur da Dilara’ dan rahatsız olur. Fuad, Maraşlı’yı Mahur’a yalan söylememesi konusunda uyarır. Mehmet İnce olduğunu Mahur’a anlatması gerektiğini söyler. Maraşlı, Mahur’a Mehmet İnce kimliğini itiraf edebilecek midir? Maraşlı 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 21. son bölüm özeti.

Maraşlı 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 22. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 21. Bölüm Özeti

Savcı Tolga; Savaş ve Maraşlı’yı sorguya çağırır. Maraşlı ve Savaş uzun zaman sonra ilk kez karşı karşıya gelir. Savcı, ikisine de Mehmet İnce’yi sorar. Mehmet İnce’ye önce kim ulaşacaktır? Savcı Tolga’mı yoksa Savaş mı?

Maraşlı, Necati’den öğrendiği Hurdacı’ya ulaşmak için Fuad ile bir plan yapar ve 10 Milyon Dolar temizlenecek para var diye haber salarlar. Hurdacı, adamlarından Fuad’ın aklamak istediği miktarı duyar ve buluşma ayarlar. Hurdacı buluşmaya gitmez, adamlarını gönderir. Maraşlı, Hurdacı’ya ulaşabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı’nın peşinde olduğunun farkındadır. Savaş; Hurdacı’yı, Maraşlı’ya ispiyonlayan kişinin Necati olduğuna emindir. Hurdacı, Savaş’a Necati’yi öldürme emri verir. Savaş’ın adamları Necati’nin peşine düşer. Necati, ikinci kez ölümden kurtulmayı başarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir