Kardeşlerim 18. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 18. Bölüm ile sezon finali yapacak. Kardeşlerim 18. Bölüm ile 19 Haziran Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’in kısa sürede büyük bir ilgi gören dizisi Kardeşlerim, 17. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Cumartesi akşamları ekrana gelen dizide bu akşam Doruk izlediği görüntülerin hesabını sormak için Akif’le karşı karşıya geldi ve ortalık karıştı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Ahu Yağtu’nun yer aldığı Kardeşlerim dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Kardeşlerim 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 18. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 17. Bölüm Özeti

Doruk izlediği görüntülerin hesabını sormak için Akif’le karşı karşıya gelir. Suzan, Harika ile sokakta kalmamak için çareler aramaktadır. Harika, yaşadığı durumu kolay kolay kabullenemez.

Akif, videoyu kimin gönderdiğini bulmak için türlü planlar içindedir. Berk’in tiyatro oyunundaki hikayesine Tolga’nın intikam planı karışınca, herkesi beklenmedik korku dolu anlar beklemektedir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-30

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir