1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 14. Bölüm

Akıncı 14. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Akıncı yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Akıncı 14. Bölüm ile 2 Nisan Cuma akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Cuma günlerinin seyircilerinin karşısına çıkan Akıncı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Akıncı’nın 14. bölüm fragmanında Beyza’nın vurulduğu görülüyor. Buna göre Akıncı Beyza diziden ayrılacak. Ayrıca dizinin son bölümünde birçok karakter öldürüldü ve diziden ayrıldı. Son bölümde ayrılan karakterler Aylin, Didem ve Yağız oldu.

Akıncı 14. Bölüm Fragmanı

Akıncı 13. Bölüm Özeti

Nergis son anda Akıncı’nın müdahalesiyle Köksal’ın tuzağından kurtulur. Bu tuzağı ona kuranlar kimlerdir? İstanbul’da ise yeni ve çok güçlü bir savaşçı şehrin altını üstüne getirmeye başlamıştır. Kor-Han! Cevdet ise Londra’dan döndüğünde Nergis’e yapılan saldırıyı araştırmaya başlar. Nergis’e bu tuzağı kuran Aylin ve Köksal ise Cevdet’in kendilerine yaklaşmaması için harekete geçer. Cevdet, Gizli Yapı’nın bütün adamlarının öldürüldüğünü öğrenir. Bu işin arkasında Acı Getirenler’in olduğunu bilmemektedir. Onu çok daha kötü bir sürpriz beklemektedir. Kor-Han ise Akıncı’yı tüm ülke önünde ölümcül bir savaşa davet eder. Akıncı hayatında karşılaştığı en güçlü düşman karşısında ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir