Aşkın Tarifi 2. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza geliyor. Aşkın Tarifi 2. Bölüm ile 14 Haziran Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin yeni dizisi Aşkın Tarifi ilk bölümüyle bu akşam izleyicinin karşısına çıktı. Başrollerini Kadir Doğulu ve Naz Soyluer’in paylaştığı dizinin ilk bölümü yayınlandı. Heyecan yaratan dizi ilk bölümü ile dikkat çekti. Fırat’ın intikamı ile başlayan macera yeni bir aşk ile noktalanacak mıdır? Aşkın Tarifi yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Aşkın Tarifi 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=-aE7DpXaCR8″]

Aşkın Tarifi 2. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=c4NhvPM_pdc”]

Aşkın Tarifi 1. Bölüm Özeti

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır.

Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir