1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm ile 16 Kasım Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 8. bölümüne Sergen ve Azra’nın boşanma çalışmaları damga vurdu. Azra’nın ’15 senelik evlilik, yarın 15 dakikada bitiyor’ sözü derinden etkiledi. Azra sorunsuz boşanmak isterken Sergen’in zorluk çıkarmasıyla birlikte bir çıkmaza girer. Sergen boşanmaktan vazgeçer.

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 9. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 8. Bölüm Özeti

Sergen’den problemsiz bir şekilde boşanabilmek için gerekli tüm evrakları tamamlayan Azra, Yıldırım’a sürpriz bir ziyarette bulunur. Bu esnada Koray, Melisa’yı kontrol altında tutabilmek için yeni bir taktiğe başvuracaktır. Durum karşısında eli kolu iyice bağlanan Melisa’nın tek çıkış yolu olan Azra’yla buluşması daha da zorlaşır.

Eylül’ün sırrı ile ilgili yeni bir ipucu bulan Sanem, Ural’la yeni bir maceraya atılır. Bu sırada emeklilik hayatına adapte olmaya çalışan Çolpan, Yıldırım’dan beklenmedik bir teklif alır. Azra, kararlı adımlarla boşanma yolunda ilerlerken kendisini bekleyen kötü sürprizlerden habersizdir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir