1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm ile 10 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarını ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bölümleri ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 126. bölümünde; Fikret ve Çetin’in başı belaya girerken Çolak ve Betül işbirliği yapar. Züleyha’nın gireceği ihaleye karşı Çolak ve Betül’ün iş birliği yapması dikkat çekerken, Hakan kendisine kumpas kuran ismi öğrenmesi çarpıcı gelişmeler arasında yer aldı.

Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 127. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 126. Bölüm Özeti

Fikret ve Çetin’in başı belada! Fikret ve Çetin, Beyrut’ta iç savaşın ortasında kalır. Fikret ve Çetin’den haber almak için her yolu deneyen Züleyha, son çare Hakan’dan yardım ister. Fikret’in Beyrut’a kendisini araştırmaya gittiğini öğrenen Hakan onun peşinden Beyrut’a gider. Fikret ve Çetin kurtulmak için elçiliğe ulaşmaya çalışırken silahlar patlar ve Fikret yaralanır. Çolak ve Betül, Züleyha’nın gireceği ihaleye karşı birlik oluşturur. Betül’ün Çolak’ın avukatlığını üstlendiğini duyan Abdülkadir duruma el koyar. Çolak ve Betül arasındaki ilişki ise farklı bir boyuta taşınır. Hakan’ın araştırmaları sonuç verir ve Hakan kendisine kumpas kuran ismi öğrenir. Adamın arkasında başka biri olduğundan şüphelenen Hakan, bu işi çözmesi için Vahap’ı görevlendirir. Vahap adamı bulur ancak tanık olduğu olay, Vahap’ı sessiz kalmaya zorlayacaktır.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir