1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Mart 2019 Netflix Türkiye’de Neler Var?

Mart 2019 Netflix Türkiye’de Neler Var?
0

Netflix Türkiye, Mart ayı boyunca pek çok orijinal yapımı ve lisanslı içeriği ekrana getirmeye devam edecek. Bu ayki orijinal içeriklere aşağıdan ulaşabilir, lisanslı içerikleri gelecek sayfada bulabilirsiniz.
NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ
Love, Death & Robots (15/3/2019)

Tim Miller ve David Fincher imzalı bir animasyon antoloji dizisi.
Formula 1: Drive to Survive (8/3/2019)

Hız, baskı ve rekabet. Formula 1’de yarışan sürücülerin ve takım sahiplerinin dünyasını kokpitten yönetim ofisine kadar tecrübe edin.
Santa Clarita Diet: 3. Sezon (29/3/2019)

Emlakçılık yapan karı-koca, kadının geçirdiği dramatik bir değişimle ölüm ve yıkım dolu bir yola sürüklenir. Ama iyi anlamda.
Osmosis (29/3/2019)

Yakın gelecekte Paris’te, bir çöpçatanlık uygulaması ruh eşlerini beyin verilerini inceleyerek eşleştirir. Ancak gerçek aşkın deşifre edilmesinin bir bedeli vardır.
The Order (7/3/2019)

Gizli bir topluluğa katılan üniversite birinci sınıf öğrencisi Jack Morton, kendini kurt adamların kara büyü yapanlarla savaştığı karanlık bir yeraltı dünyasında bulur.
Terrace House: Opening New Doors: 6. Kısım (12/3/2019)

Kaito ve Risako ev arkadaşlarıyla takılırken Yui ve Aio bir sonraki adımlarına karar vermeye çalışır. Aralarındaki arkadaşlık bağı hariç hiçbir şey kesin değildir.
Trailer Park Boys: The Mushroom Experience (31/3/2019)

Karavan parkı artık daha tuhaf. 12. sezonun bıraktığı yerden devam eden ve eskisinden de uçuk olan yapımda tüm ekip, çizgi film karakterlerine dönüşüyor.
Northern Rescue (1/3/2019)

John West, eşinin ölümünün ardından çocuklarıyla birlikte ücra bir sahil kasabasına yerleşir ve burada bir arama-kurtarma hizmetinin başına geçer.
Cricket Fever: Mumbai Indians (1/3/2019)

Takıma içeriden bir bakış ve bol miktarda kriket aksiyonu sunan bu dizide, Hindistan Premier Ligi şampiyonu Mumbai Indians’ın 2018 sezonu performansına tanıklık edin.
Secret City: Under the Eagle: 2. Sezon (5/3/2019)

Gazeteci Harriet Dunkley, cinayetle suçlanan eski hücre arkadaşının adını temize çıkarmaya çabalarken kendini bir komploya bulaşmış hâlde bulur.
Shadow (8/3/2019)

Trajik bir kayıp yaşayan ve ender görülen acı hissetmeme bozukluğu bulunan eski bir polis, Johannesburg polisinin elinden kaçan suçluları yakalamak üzere kolları sıvar.
After Life (8/3/2019)

Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür..
Turn Up Charlie (15/3/2019)

Idris Elba, bir yandan süperstar dostunun 11 yaşındaki yaramaz kızına bakıcılık yaparken diğer yandan kariyerine tekrar start vermeye çalışan başarısız DJ rolünde.
If I Hadn’t Met You (15/3/2019)

Evli ve çocuklu Eduard, ailesini trajik bir kazada kaybetmesinin ardından, biricik eşi için daha iyi bir kader arayışıyla paralel evrenlere seyahat eder.
Queer Eye: 3. Sezon (15/3/2019)

Muhteşem Beşli yollara düşüyor. Duygusal baştan yaratmalar ve şaşırtıcı dönüşümlerle dolu yeni bir sezon için istikamet Kansas City, Missouri.
My Husband’s Penis Won’t Fit (20/3/2019)

Üniversitede tanışan Kumiko ve Kenichi evlenip mutlu bir yuva kurar. Ancak zamanla sıra dışı bir sorun, ilişkilerini bitme noktasına getirir.
Carlo & Malik (22/3/2019)

Roma’da işlenen bir dizi cinayeti araştırmak üzere Fildişi Sahili doğumlu bir çaylakla ortak olan emektar cinayet masası polisi, ön yargılarıyla yüzleşmek zorunda kalır.
Historia de un crimen: Colosio (22/3/2019)

Latin Amerika’daki çözülmemiş suçlara odaklanan antolojinin bu kısmı, Meksika devlet başkanı adayı Luis Donaldo Colosio’nun uğradığı suikastı ele alıyor.
Most Beautiful Thing (22/3/2019)

Eşinin ortadan kaybolmasının ardından silik Maria Luiza, evini bir bossa nova kulübüne dönüştürür ve bağımsız bir kadın olarak kendini göstermeye başlar.
Selling Sunset (22/3/2019)

Los Angeles’ın en seçkin emlakçılarını konu alan bu reality dizisi, onların cazip yaşantılarını, sosyetik satış listelerini ve yüksek profilli müşterilerini belgeliyor.
Ainori Love Wagon: Asian Journey: 2. Sezon (28/3/2019)

Love Wagon tekrar yollarda. Japonya’ya bir partnerle geri dönme umudu taşıyan yedi yabancı, Asya’da yapılacak bir yolculuk için ünlü minibüse biniyor.
Traitors (29/3/2019)

Savaş bitip takvimler 1945’i gösterdiğinde Britanya, Amerika ve Rusya’nın önünde yeni bir soru vardır. Yeni dünya düzeninde kontrol kimin elinde olacaktır?
On My Block: 2. Sezon (Mart’ta yayında!)

Los Angeles’ın merkezindeki çetin bir mahallede yaşayan zeki, eğlenceli ve zorluklara alışkın dört gencin kadim dostluğu, liseye başlamalarıyla birlikte sınavdan geçer.

El sabor de las margaritas (31/3/2019)

Genç bir kadının ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmeye çalışan polis memuru, kadın tacirlerinin peşine düşerken kendi hakkında sarsıcı bir gerçeği öğrenir.

NETFLIX HAFTALIK DİZİLERİ

Star Trek: Discovery (Mart’ta yayında!)

Galaksinin farklı bölgelerinde yaşanan gizemli olaylar, Discovery’nin geçici kaptanla yeni bir göreve çıkmasına neden olur. Bu kaptan Enterprise’dan Christopher Pike’tır

Romance is a Bonus Book (2/3/2019)

Çalıştığı yayıncılık şirketinde bugüne kadarki en genç baş editör olan yetenekli yazar, işe çok ihtiyacı olan eski bir metin yazarının hayatına bulaşır.

NETFLIX FİLMLERİ

Triple Frontier (13/3/2019)

Parasal sıkıntı çeken dört eski özel kuvvet askeri, Güney Amerikalı bir uyuşturucu baronundan 75 milyon dolar çalmak üzere son derece riskli bir iş için bir araya gelir.

The Highwaymen (29/3/2019)

Bu suç dizisinde, Bonnie ve Clyde’ı öldüren dedektiflerin anlatılmamış öyküsü hayat buluyor. Başrollerde Woody Harrelson ve Kevin Costner var.

The Boy Who Harnessed the Wind (1/3/2019)

Bir fen bilgisi kitabından esinlenen 13 yaşındaki William Kamkwamba, Malavi’deki köyünü kıtlıktan kurtarmak için bir rüzgâr türbini inşa eder. Gerçek bir hikâye.

The Dirt (22/3/2019)

Mötley Crüe’nun sınır tanımayan otobiyografisinden uyarlanan bu filmde grup, heavy metal yıldızlığının en yüksek zirvelerine çıkıp en karanlık noktalarına iniyor.

River’s Edge (1/3/2019)

Liseli Haruna yalnız takılan Yamada ile arkadaş olur ve kendini Yamada, bir model ve Yamada’yı çılgınca seven bir kız arasındaki karmaşık ilişkide bulur.

Burn Out (15/3/2019)

Oğlunun annesinin başı Paris’in yeraltı dünyasıyla belaya girdiğinde bir superbike yarışçısı, kadının borcunu kapatmak için uyuşturucu kuryeliği yapar.

Your Son (1/3/2019)

Oğlunun bir gece kulübünün dışında acımasızca dövülmesinin ardından bir cerrah, adaleti kendisi sağlamaya karar verir ve bunu yapanlardan intikam alır.

Baştan Çıkarma Planı (8/3/2019)

Şehvet düşkünü bir markiyle yaşadığı yasak aşk beklenmedik bir şekilde geliştiğinde zengin bir dul, genç bir kadının yardımıyla intikam planı yapar.

Juanita (8/3/2019)

Aşkta ve hayatta yaşadığı sorunların yükünü taşıyan bekâr anne Juanita, Paper Moon, Montana’ya yaptığı önceden planlanmamış gezide umut ve toparlama arayışına girişir.

Dry Martina (15/3/2019)

Bir hayranla yaşanan tuhaf karşılaşma ve onun eski sevgilisiyle yapılan kaçamak, cinsel heyecan arayışındaki bir şarkıcıyı Şili’de bir maceraya sürükler.

15 August (29/3/2019)

Emektar Bollywood aktristi Madhuri Dixit, Mumbai’nin fakir semtlerindeki yaşama neşeli bir bakış sunan bu film için yapımcı koltuğuna geçiyor.

Mirage (22/3/2019)

Uzay-zamandaki bir sorun sayesinde geçmişe giderek bir oğlanın hayatını kurtaran Vera bu nedenle kendi kızını kaybedince onu geri getirmek için savaşır.

Walk. Ride. Rodeo. (8/3/2019)

Felç olmasına yol açan bir kazanın ardından şampiyon bir kadın rodeocu, atına tekrar binip yarışmalara yeniden katılma konusunda kararlıdır.

Bayoneta (29/3/2019)

Finlandiya’da gözlerden uzakta yaşayan eski boksör, ringe geri dönmek için önce travmatik geçmişiyle yüzleşmelidir.

NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİLERİ

Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits (12/3/2019)

Kemerlerinizi bağlayın. Jimmy Carr herkesi ve her şeyi hedef alan bu gösterisinde, üzerinde çok konuşulan stand-up kariyerinden en iyi esprileri paylaşıyor.

Edoardo Ferrario: Temi Caldi (15/3/2019)

İtalyan komedyen Edoardo Ferrario, 30’lu yaşlardan bahsediyor ve çevre ülkelere yapılan seyahatlerin, sosyal medyanın ve craft bira sevenlerin tuhaflıklarını inceliyor.

Amy Schumer Growing (19/3/2019)

Amy Schumer, Chicago Theatre’da çekilen yeni stand-up komedisinde evlilikten, hamilelikten, politikadan ve daha fazlasından bahsediyor.

Nate Bargatze: The Tennessee Kid (26/3/2019)

Nate Bargatze, bir saatlik stand-up gösterisinde doğup büyüdüğü şehre duyduğu sevgiyi sık sık dile getiriyor. Ne de olsa o bir Tennesseeli.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

The Legend of Cocaine Island (29/3/2019)

Bu belgesel, Amerikalı Rodney Hyden’ın Karayipler’de gömülü olduğu söylenen bir kokain zulasını bulmak için renkli ancak uyumsuz bir grupla çıktığı yolculuğu anlatıyor.

Losers (1/3/2019)

Kazanmanın her şey olduğu bir toplumda başarısızlıkla nasıl başa çıkabiliriz? Kılavuz olarak sporu seçen belgesel, kaybetme psikolojisini inceliyor.

ReMastered: The Miami Showband Massacre (22/3/2019)

1975’te Ulster destekçileri tarafından pusuya düşürülen Miami Showband grubunun üç üyesi Kuzey İrlanda’da öldürülür. Acaba bu suçun devletle bir bağlantısı var mıydı?

NETFLIX AİLE VE ÇOCUK

Larva Island: 2. Sezon (1/3/2019)

Yeni sezonda larva dostlar Kırmızı ve Sarı’nın yaşayacağı maskaralıklarla dolu eğlenceli maceralar arasında ikilinin adasının işgal edilmesi de var.

YooHoo to the Rescue (15/3/2019)

Sihirli YooTopia diyarından beş sevimli dost, başı dertte olan hayvanlara yardım için ekip çalışması ve özel aygıtlardan faydalanır ve bu sırada yeni arkadaşlar edinir.

Robozuna: 2. Sezon (15/3/2019)

Ariston, Mangle ve Özgürlük Savaşçıları geri döndü. Ama kötü niyetli Danuvia’nın güçlü bir robotu ortaya sürmesiyle evlerini korumaları giderek zorlaşacak.

Charlie’s Colorforms City (22/3/2019)

Sevimli ve komik Charlie ile ona eşlik eden renkli karakterler, sizleri yaratıcı şekillerle dolu olan şaşırtıcı öykü yolculuklarına çıkarıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir