The Witcher: Blood Origin Fragmanı Yayınlandı
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

The Witcher: Blood Origin Fragmanı Yayınlandı

The Witcher: Blood Origin dizisinden yeni bir fragman daha yayınlandı. İlk Witcher’ın yaratılışını konu alacak yapımın başrolünde Michelle Yeoh yer alıyor.

0

Netflix, yaklaşmakta olan dört bölümlük prequel mini dizisi “The Witcher: Blood Origin” için yeni bir teaser fragman yayınladı. “The Witcher”ın anlattığı zamandan 1200 yıl öncesinde geçen Blood Origin, zaman içinde kaybedilen bir hikayeyi, ilk Witcher’ın kökenlerini anlatacak. Başrolünde Michelle Yeoh‘un yer aldığı Netflix yapımı, orijinal dizinin öncesini ve daha da önemlisi ilk Witcher’ın yaratılışını konu edinecek. Dört bölümden oluşan mini dizi, 25 Aralık’tan itibaren Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

İlk fragmanı The Witcher‘ın 2. sezon finaliyle ortaya çıkan Blood Origin, Henry Cavill liderliğindeki Netflix serisinin bir öncülü olacak ve Kıta’daki ilk Witcher’ın yaratılması ile Kürelerin Birleşimi dahil olmak üzere çeşitli önemli olayları anlatacak. Michelle Yeoh’un liderlik ettiği The Witcher: Blood Origin‘in kadrosunda ayrıca Sophia Brown, Laurence O’Fuarain, Lenny Henry, Mirren Mack, Nathaniel Curtis, Dylan Moran, Jacob Collins-Levy, Lizzie Annis, Huw Novelli ve Francesca Mills gibi isimler yer alıyor.

Kıta’daki ilk Witcher’ın yaratılmasının yanı sıra Kürelerin Birleşimi gibi Witcher dünyasındaki çeşitli önemli olayları konu eden dizide başrolü Michelle Yeoh üstleniyor. Yeoh, vahşi Elf savaşçıcı Scian rolüyle izleyici karşısında çıkacak. Ona eşlik edecek isimlerden Sophia Brown gezgin müzisyen Eile’ye, Laurance O’Fuarain ise intikamcı Fjall karakterine hayat verecek.

Witcher hayranlarının merakla beklediği dizinin yayın tarihi, geçtiğimiz Eylül ayında dizenlenen Netflix TUDUM etkinliğinde 25 Aralık 2022 olarak duyurulmuştu. Yayınlanan fragman, Scian’ın halkından çalınan eski ve önemli bir bıçağı geri alabilmek için girdiği savaşı gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir