1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 130. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 130. Bölüm
0

ATV ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 130. Bölüm ile 31 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 129. bölümünde; Züleyha’nın silahını doğrulttuğu Hakan, tüm gerçekleri anlatır ancak Züleyha’yı ikna etmeyi başaramaz. Hakan hisselerin devrini sağlayacak belgeyi imzalamayınca Züleyha tetiği çeker.

Bir Zamanlar Çukurova 130. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 130. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 129. Bölüm Özeti

Züleyha’nın silahını doğrulttuğu Hakan, tüm gerçekleri anlatır ancak Züleyha’yı ikna etmeyi başaramaz. Hakan hisselerin devrini sağlayacak belgeyi imzalamayınca Züleyha tetiği çeker… Betül’ün kurduğu oyun meyvelerini verir ve icra memurları konağın kapısına dayanır. Büyük şaşkınlık yaşayan Züleyha gerekli parayı bulup konağı kurtarmaya çalışırken, Hakan elinde para dolu bir çanta ile çıkagelir.

Fekeli’nin ölümünün ardından anlaşmanın artık geçersiz olduğunu söyleyen Müjdat, Kerem Ali üzerindeki haklarından feragat etmek için 10 milyon para talep eder. Avukatları ile birlikte konağa gelen Müjdat, parasını alıp haklarından feragat eder ancak bu sırada Kerem Ali’nin kaybolması ortalığı karıştırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir