1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 41. Bölüm ile 5 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kaleminden çıkan bir eserin kaynak alınarak senaryo haline getirildiği Masumlar Apartmanı 28 Eylül tarihinde 40. bölümü ile ekranlara geldi. Masumlar Apartmanı son bölümde Gülben ve Neriman hastanede endişeli bekleyişlerini sürdürürken evdeki Safiye’ye destek hiç beklemediği birinden gelir. Hikmet’in hastaneye kaldırıldığın Masumlar Apartmanı son bölümüne Han’ın dönüşü damga vurdu.

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 41. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm Özeti

Ailede kardeşler babalarını kaybetme korkusuyla sarsılırken bir yandan da Han’a ulaşamamanın çaresizliği içinde boğulurlar. Gülben ve Neriman hastanede endişeli bekleyişlerini sürdürürken evdeki Safiye’ye destek hiç beklemediği birinden gelir. Sonunda Han’a haber ulaşır ancak Han yine kendisinden beklenen tepkiyi vermez.

Neriman’ın okula kayıt yaptırmadığını bilen Rüya bu konuda da ipleri eline alır. Bir yandan da Han ve Anıl’a kendini kabul ettirmek için her yolu denemeye devam eder. Safiye başındaki sorunlarla ve korkularıyla boğuşurken gelen bir telefonla yeniden ayağa kalkar.

Han’ın, bütün olanlardan sonra artık onları yalnız bırakmaya dayanamayıp döneceğine dair umudunu koruyan Gülben, onunla konuşmaya gittiğinde gerçeklerle yüzleşir ve radikal bir adım atar. Eve döndüğündeyse onu büyük bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir