1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 19. Bölüm

Menajerimi Ara 19. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Star tv dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile devam ediyor. Menajerimi Ara 19. Bölüm ile 3 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara nefes kesen 18. bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Yılbaşı özel bölümüyle seyirci karşısına çıkan Menajerimi Ara’ya Feris ve Serkan’ın yakınlaşması damgasını vurdu! Ego Ajans’ta durumlar kötüye giderken, Mayda’nın yapacağı hamleler ajanstaki bütün dengeleri değiştirir. Öte yandan Kıraç temsil ettiği senaristin yazdığı işleri satmak için sürpriz yollara başvurur. Mayda’nın yaptıkları, zaten kötü durumda olan Ego ajansı çıkmaza sokacaktır. Feris’in Dicle için planladıkları Barış ile Emir’in karşı karşıya gelmesine neden olur. Dicle ve Barış arasındaki iddiayı kazanan Dicle oldu. Barış’ın Dicle’yi öptüğü Menajerimi Ara 18. bölümde neler oldu? İşte Menajerimi Ara 19. yeni bölüm fragmanı.

Menajerimi Ara 19. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Gm9p43YhTKs”]

Menajerimi Ara 19. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cUMESP6RiMU”]

Menajerimi Ara 18. Bölüm Özeti

Ego Ajans’ta durumlar kötüye gitmesi Mayda’nın babasının ajansı Serkan’a satmasına neden oldu. Mayda’nın yapacağı hamleler ajanstaki bütün dengeleri değiştirir. Feris Bora Akkaş’ın ehliyet krizini çözmek için ilginç yöntemler denerken, Kıraç temsil ettiği senaristin yazdığı işleri satmak için Chaby Han’dan Koreli yapımcı taklidi yapmasını istedi.

Barış ve Emir’e aynı anda teklif edilen bir reklam projesi için Feris ve Dicle rekabet etti ve kazanan Dicle oldu. Bu reklam kampanyanın sonucu için iddiaya giren Barış ve Dicle arasında beklenmedik gelişmelere sebep oldu. İddiayı kazanan Dicle Barış’tan onu kıskandırmasını bırakmasını istedi. EGO Ajans’ın geleneksel yılbaşı partisi herkes için bir dönüm noktası oldu. Beklenmedik olayların yaşandığı bu gecede, Dicle ve Barış’ın öpüşmesi onlar için yeni bir sayfa açarken, Kıraç EGO ajansın Serkan’a satıldığını öğrendi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir