1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 7. Bölüm

Ada Masalı 7. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 7. Bölüm ile 3 Ağustos Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ada Masalı 6. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın yer aldığı Ada Masalı dizisinin son bölümünde Haziran ile Poyraz yakınlaşıyor. Poyraz’ın iskeleye gelip ‘gitme!’ demesi Haziran’ı çok etkiler. Genç kadın bunun altındaki nedeni anlamaya çalışırken Poyraz da Haziran’ın neden hemen kalmaya ikna olduğunu sorgular. Peki Ada Masalı 7. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ada Masalı 7. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=OoOMO3vxcUQ”]

Ada Masalı 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=CB19mSM9lQM”]

Ada Masalı 6. Bölüm Özeti

İki inatçı keçi, aralarındaki büyülü çekimin itirafını karşısındakinden duymak için birbirlerinin üzerine giderler. Bütün Ada, Poyraz’ın iskelede Haziran’a gitme demesini konuşur. Bu sırada Buray konseri biletleri hızla tükenir.

Otel açılışı belli ki gayet sükseli olacaktır. Son bir pürüz kalmıştır; belediye denetimi… O otelin açılmasını en az Hakan kadar istemeyen İdil, devreye girer. Haziran ve Poyraz’ı yeni bir sorun beklemektedir. Üstüne de konser sanatçısı Buray’ın gitaristi de sağlık sorunları yaşar. Haziran ve Poyraz, sorunları çözmek üzere el ele verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir