1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 26. Bölüm

Menajerimi Ara 26. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 26. Bölüm ile 21 Şubat Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisi 25. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin son bölümüne Serdar Ortaç konuk oldu. Yeni bölümden ipuçları içeren ön izleme sahnesi yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Son bölümde; Serkan gerçeği öğreniyor. İşte Menajerimi Ara 26. yeni bölüm ön izleme sahnesi..

Menajerimi Ara 26. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qngRJbK5YQQ”]

Menajerimi Ara 26. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=t9up5yRS-R4″]

Menajerimi Ara 25. Bölüm Özeti

Çınar, ajanstaki muhbirin peşine düşerken, Feris, yeni öğrendiği sürpriz gerçekle baş etmeye çalışır. Bir yandan Mayda’yla boşanma sürecini tek başına kaldırmaya çalışan Kıraç, bir yandan da bir oyuncusunun sette çıkardığı krizleri çözmeye çalışır.

Dicle ve Barış ilişkilerini saklamakta giderek zorlansalar da Barış’ın geçmişine yapacakları küçük bir yolculukla aşklarının tadını çıkarmaya devam ederler. Feris ve Dicle oyuncuları Aslı Tandoğan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtulmak için ellerinden geleni yaparken ilginç yollara başvururlar.

Feris’in alacağı karar merakla beklenirken bir anda öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır. Dicle ve Barış için her şey yolunda giderken sürpriz bir ismin ilişkilerini öğrenmesi onlar için her şeyi değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir